Merhaba, İsmim Levent Dikmen, İzmir Dokuz Eylül Ünv.de bilgisayar programcısı ve bilgi işlem yöneticisiyim. Uzun süredir kardeş siteye üyeyim, burada da o siteden arkadaşlarım olmasına sevindim pek yabancılık çekmiyeceğim. Ayrıca İzmir den de bir çok üyenizin olması da beni daha çok heveslendirdi.

Ahşap kokusunu çok severim ama ince işlere elim pek yatkın olmadığından daha çok kullanılabilir ahşap eşya ve oyuncak türü işlerle uğraşıyorum. Bir de en çok sevdiğim ahşaptan makineler yapmak. Şu ana kadar; Şerit testere, daire testere ( bunu biraz tehlikeli gördüğümden iptal ettim), yatar freze, torna ve CNC makinesi yaptım.

Bu siteye üye olmamın sebebi, üniversiteden çok sevdiğim bir hocamın yaptığı modelleri gördükten sonra acaba ben de yapabilirmiyim düşüncesi sardı, günlerdir nette bu konuları araştırırken bu siteye rastladım ve nedense kendimi çok yakın hissettim ve üye oldum, birkaç gündür de konuları okuyorum.

Başlangıç olarak olta sandalı yada karadeniz takasına göz diktim. bu hafta içinde birkaç ahşap çıta arayışına girmeyi düşünüyorum.... bakalım, benden modelci olur mu? göreceğiz.

hepinize bol modelli, az zımparalı günler dilerim. kolay gelsin.