facebook twitter youtube kanal?m?za abone oldunuz mu ?

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nauticart 6

Forum Üyesi BKCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Etti
    0
    0 mesaja 0 te
    Mentioned
    0 Post(s)

Standart Nauticart 6

çok hatasına ragmen son derece ögretici olan ilk denemem

makinayı bitiremediğim için sabredemedim ve tavsiye edilmemesine ragmen kayın papelle işe başladım (1,52 mm) çok rahat oldu ıslatınca kagıt gibi oluyor onu postaların üzerine oturtup şekil alıp kuruyana kadar bekleyip (1 gün) ondan sonra yapıştırıyordum şimdiye kadar kırılma çatlama gibi bir sorunla karşılaşmadım. zaten olsa bile deniz tutkalı kullanacağım için aradaki açıklıkları önemsemeden işe koyuldum ilk model heyacanı diyelim

işte ortaya çıkancalar bu akşam itibariyle sarımı bitirdim yarın kısmet olursa zımpara ve su tutkalı uygulaması girecem papel olunca fazla zımparaya gerek kalacağını zannetmiyorum.

keşke maket bıçağı ile keserken ve yapıştırıken biraz daha dikkatli olsaymışım hiç zımparaya gerek kalmayacakmış

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Nauticart 6-1.jpg   Nauticart 6-2.jpg   Nauticart 6-3.jpg   Nauticart 6-4.jpg  
    Mersin/1968

Quiver
    Ziyaretçi Quiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: Nauticart 6

Faruk bey şimdiden güzel bir model olacağı belli. Umarım kayın problem çıkarmaz. Temini kolay, ekonomik, rengi güzel..Keşke çalışan bir ağaç olmasaydı. Benim modelimde de ilk iki sıra gürgen çıta ile sarıld. Çok da kolay şekil alıyor..

Forum Üyesi BKCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Etti
    0
    0 mesaja 0 te
    Mentioned
    0 Post(s)

deniz tutkalı tinerle incelterek dış yüzeye uygulandı inceltilen deniz tutlakı sorunsuz bir şekilde kemiklesti. iç yüzeye az incelterek attım içine mudahale etmedim, beton gibi oldu macun a gerek kalmadı postalar üzerine konulması gereken çıtalar kesildi ve yerlerine yerleştirildi. forex le kamara monte çalışmalarım devam ediyor pazartesi de bugra kardeşimin dediği malzemeler temin edilecek (mersin'de her malzemeyi bulma şansımız pek yok aramak lazım neyse ki satılan yer varmış) ilk önce astar boya ardında da düzelteme için çelik macun işine başlayacam

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Nauticart 6-img_1801.jpg  
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler          
    Mersin/1968

Quiver
    Ziyaretçi Quiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maşallah. Baya yol almışsınız. Yanlız kıç taraf su tutkalını zımparalamak gerekecek güverteyi yaparken. Yoracak yani biraz daha..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler